26.12.2018

RPC Promens Rõngu avas uue materjaliruumi

Selleks, et tagada plasti survevalumasinate kvaliteetne ja efektiivsem varusatamine materjalidega, avasime 2018 detsembris uue materjalidistributsiooni.
Uue materjaliruumi valmimist tähistasime koosviibimisega, kus kõik töötajad said värskes ruumis ringi vaadata ja torti maitsta.

  

 

26.02.2018

Vald tunnustas RPC Promens Rõngu tehast tänukirjaga

Elva vald tunnustas RPC Promens Rõngu tehast tänukirjaga panuse eest Rõngu kultuurielu ja kogukonnaalgatuste toetamisel.

 

16.02.2018

Avasime uue olmebloki

RPC Promens Rõngu on kiiresti arenev ettevõtte. Selleks, et pakkuda oma töötajatele paremaid töötingimusi ja häid võimalusi lõuna- ja puhkepauside pidamiseks avasime uue olmebloki. Olulise sündmuse puhul korraldasime koosviibimise, et tänada kõiki töötajaid nende panuse eest ettevõtte arengusse.

 

 

06.07.2017

Volvo Cars Quality Excellence 2016 auhind

RPC Promens Rõngu on saanud autotööstuse kõrge tunnustuse. Jaanuaris 2017 saime esmakordselt Volvo Cars Quality Excellence 2016 auhinna (VQE Award). See auhind antakse hoolega valitud koostööpartneritele, kes vastavad oma toodete kvaliteedis ja tarnekindluses Volvo Cars kõrgetele nõuetele. VQE koondtulemuse hindamisel arvestab Volvo Cars kokku üheteistkümne laiapõhjalise parameetriga.